10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Дитячий день "Магія символів: як писали до появи алфавітів" відбудеться 10 листопада

Поява писемності – одна із найважливіших подій в історії людства, що назавжди змінила світ і дала змогу передавати інформацію на небачені відстані. Писемність не виникла з появою людства, але стала важливою частиною його існування, без якої ми вже не уявляємо свого життя.

Тому помандруємо у дописемні часи, і спробуємо зрозуміти, як давні люди передавали інформацію без абеток і літер, і відтворимо шлях, який пройшла писемність від давнини до сьогодення. Також дізнаємося, як люди у давнину фіксували світ довкола себе, як виражали власні думки за допомогою піктограм та символів, проекспериментуємо з дивними і незвичними матеріалами, якими послуговувалися задовго до появи паперу та ручки. Зануримося у часи, які були настільки давно, що історики не могли їх описати, бо ще не знали як.

Головний майстер-клас – ліплення посуду з давніми орнаментами.

Початок дитячого дня "Магія символів: як писали до появи алфавітів" в суботу, 10 листопада, о 12:00 та о 15:00.

Тривалість заходу – 2 години.
Вартість усієї програми та майстерки – 100 грн.

Квитки можна придбати в касі музею (з 10 до 17:00, щодня). Кількість місць обмежена, тому квитки необхідно викуповувати заздалегідь. Щоб придбати квиток у день заходу, його потрібно обов’язково забронювати за телефоном (044) 278 48 64.

Адреса Національного музею історії України: м. Київ, вул. Володимирська, 2.

 

Подія на Facebook

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм