10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

Лекція "Білогвардійці та українське питання" відбудеться 3 листопада

Гетьман Скоропадський не тільки шукав порозуміння із лідерами російської Добровольчої армії, але й створив «свою» білогвардійську армію – «Южную». А 100 років тому – 14 листопада 1918 року – гетьман проголосив федерацію із небільшовицькою Росією.

Хоча українська державність суперечила засадничим гаслам російських білогвардійців, спільний ворог змушував українських самостійників і борців за «єдину і неділиму» Росію до пошуків компромісу. У підсумку, наприкінці 1920 року, із ворогів вони, фактично, перетворилися на союзників.

Як змінювалося розуміння українського питання у білогвардійських очільників, які були українські формування у складі білогвардійських армій – про це та інше розповість Дмитро Шурхало, ведучий програми «Історична свобода», автор книжок «Українська якбитологія» та «Скоропадський, Маннергейм, Врангель: кавалеристи-державники».

Початок лекції "Білогвардійці та українське питання" у суботу, 3 листопада, о 14:00. Адреса Національного музею історії України: вул. Володимирська, 2.

Лекція відбудеться в межах проекту "Likбез. Уроки історії".

Вхід за музейним квитком вартістю 10 грн.

 

Подія у Facebook

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм