10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

18 вересня відбулося відкриття виставки «“Донбас”: переPROчитання образу»

З 18 вересня 2018 року в Національному музеї історії України (НМІУ) відкрилась виставка «“Донбас”: переPROчитання образу», підготовлена Українським інститутом національної пам'яті спільно з НМІУ.

Виставка є спробою деконструювання негативного медійного образу краю, створеного російською пропагандою та актуалізованого в українському суспільстві в умовах війни Росії проти України.

Контент виставки містить маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об'єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з Держархіву Донецької області, що публікуються вперше.

Про важливість руйнування російських і радянських міфів про Донбас, розкриття маловідомих сторінок історії українських Донеччини та Луганщини, зокрема антирадянських виступів на цих теренах, розмірковували на відкритті виставки генеральний директор Національного музею історії України Тетяна Сосновська, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, співробітник Національного музею історії України, кандидат історичних наук, учасник АТО Сергій Носочов та інші гості події.

Виставку «Донбас: переPROчитання образу» можна відвідати в Національному музеї історії України впродовж місяця.

 

Подія на Facebook

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм