10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

Історія українських земель давня й сьогочасна у екскурсіях вихідного дня 21-22 липня

Екскурсія вихідного дня проходить у музеї по суботах і неділях о 13:00. Це чудова нагода можливість для культурного відпочинку у вікенд.

21 липня, в суботу, екскурсія "Україна незалежна", що охоплює період від проголошення Акту незалежності України 24 серпня 1991 р. до сьогодення. Доба Незалежності - це наше життя, яке щосекунди стає історією. Це жива історія, свідками якої є кожен із нас. Це бурхливі часи, що залишили слід у долях всіх українців. Разом із вами ми знову переживемо всі найяскравіші епізоди останніх 27 років вітчизняної історії, оглянувши унікальні артефакти нашої епохи з колекції головного історичного музею країни.

Екскурсію проведе кандидат історичних наук Марія Срібна, провідний науковий співробітник відділу історії Незалежної України.

22 липняв неділю, екскурсія виставкою "Трипілля: культ, віра, храм", яка складається з понад 250 оригінальних експонатів із фондів Національного музею історії України, а також матеріалів новітніх досліджень трипільських поселень, надані Науково-дослідною лабораторією археології Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Екскурсію проведе Марина Стрельник, завідувач Відділу найдавнішої та середньовічної історії України.

Вартість екскурсій є звичайною - 20 грн + вхідний квиток до музею (50 грн – повний, 30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044) 278-48-64.

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм