10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

21 липня відбудеться чергова прогулянка історичним серцем Києва

Запрошуємо киян та гостей міста вирушити разом з нами на пізнавальну прогулянку історичним серцем столиці, де виник і звідки розрісся на обидва береги Дніпра кількамільйонний мегаполіс. Учасники прогулянки зможуть пригадати вже відоме для себе та дізнатися багато цікавинок про Київ, яким він був на початку свого існування.

Почнемо мандрівку зі Старокиївської гори, на якій нині розташовано наш музей, а колись височів град легендарного князя Кия. Навідаємося до язичницького капища, де наші предки приносили жертви своїм богам. Пройшовши крізь мури, потрапимо до міста Володимира, побуваємо на фундаментах першого кам'яного храму Русі – церкви Успіння Пресвятої Богородиці, та церкви Святого Василія – першого храму, збудованого князем Володимиром Святославичем. Оглянемо рештки Західного й Південного палаців київських князів. Відвідаємо місце усипальниці князів Мстиславичів та зазирнемо до міста Ярослава.

Адреса Національного музею історії України: м. Київ, вул. Володимирська, 2.

Початок екскурсії містом "Від града Кия до міста Володимира" – о 16:00, в суботу, 21 липня. Тривалість – близько 1,5 години.

Вартість участі – 75 грн.

Квитки можна придбати в касі музею (щодня з 10:00 до 17:00) або ОНЛАЙН. Кількість місць обмежена, тому квитки необхідно викуповувати заздалегідь. Щоб придбати квиток у день заходу, його потрібно обов’язково забронювати за телефоном (044) 278 48 64.

 

Подія у Facebook

 

 

 

Не пропустіть цю унікальну подію!

Купіть квиток онлайн або забронюйте за телефоном (044) 278 48 64
КУПИТИ КВИТОК

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм