10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Дитячий день «Птахів викликаю із теплого краю!» відбудеться 17 березня

17 березня Національний музей історії України запрошує юних відвідувачів на тематичне святково-пізнавальне дійство - дитячий день «Птахів викликаю із теплого краю!». У форматі захопливої тематичної екскурсії з активностями - іграми, елементами обрядів, майстер-класом, діти дізнаються про стародавні звичаї закликання птахів, про вірування, пов’язані з птахами (зокрема, про пташку-дівчину і птаху-душу, казкову жар-птицю), про їхнє символічне відображення в мистецтві багатьох поколінь упродовж тисячоліть на українських землях.

Маленькі відвідувачі побачать фігурки жінок-птахів із кістки мамонта, яким 20 тисяч років, скіфські і готські фігурки, іграшки у вигляді пташок кількасотрічної давнини, зображення птахів у традиційному мистецтві різних етнічних спільнот України та багато інших цікавинок.

Діти пограються у традиційні весняні ігри та поспівають веснянок. А на майстер-класі власноруч виліплять із солоного тіста традиційних «жайворонків».

Початок програми в суботу, 17 березня:

о 12:00 – для дітей 5-7 років
та о 15:00 – для дітей від 8 до 11 років.

Тривалість заходу – 2 години.
Вартість усієї програми + майстерка – 100 грн.

Квитки можна придбати в касі музею (з 10 до 17:00, щодня) або ОНЛАЙН. Кількість місць обмежена, тому квитки необхідно викуповувати наперед. Для придбання квитка в день заходу його потрібно обов’язково забронювати за телефоном (044) 278 48 64.

Адреса музею: Київ, вул. Володимирська, 2.

Подія у Facebook

 

 

Не пропустіть цю унікальну подію!

Купіть квиток онлайн або забронюйте за телефоном (044) 278 48 64
КУПИТИ КВИТОК

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм