10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Теми занять з підготовки до ЗНО на 16-18 березня

Національний музей історії України як провідний культурно-освітній заклад України має одні з найкращих умов для якісної та ефективної підготовки учнів до тесту ЗНО з історії України: тут лекції проводять науковці, саме тут розміщено найкращу в Україні колекцію старожитностей (їх ідентифікація та розуміння в загальноісторичному контексті є обов’язковими за програмою ЗНО). Все це дає змогу абітурієнту будь-якого віку зануритися в історію і отримати якісну консультативно-освітню послугу.

Музей пропонує:
Комплексні допоміжні заняття (абітурієнт відвідує всі заняття за програмою повної підготовки до ЗНО): 32 заняття (кожне триває 2 години), поділені на 3 семестри. По завершенню кожного із семестрів здійснюється контрольне семестрове оцінювання. Допоміжні заняття складаються із фахової лекції, практичних завдань (тестів, ігор, опитувань) та екскурсії тематичними залами НМІУ як закріплення вивченого.
– Окремі тематичні допоміжні заняття з групою (абітурієнт може будь-коли приєднатися до курсу).

Цьогоріч підготовку до ЗНО в музеї координує наш науковий співробітник Анатолій Бараннік (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), він також є викладачем компанії ZNOUA, який, до речі, склав ЗНО 2017 на 200 балів.

Допоміжні заняття відбуватимуться щоп’ятниці у приміщенні Національного музею історії України
(м. Київ, вул. Володимирська, 2) з 16:00 до 18:00.
Найближче заняття відбудеться у п'ятницю, 16 березня.

Тема - "Українська революція (частина ІІ.): події 1918-1921 рр.".

У неділю 18 березня темою повторного заняття-повторення, що починається о 15:00, буде "Завершення Руїни. Українські землі наприкінці XVII - на початку XVIII ст.".

Вартість одного заняття – 100 грн.

Оплату можна здійснити в касі музею (щодня з 10:00 до 17:00) або через ОНЛАЙН-СЕРВІС.
Реєстрація – за телефоном (044) 278 48 64.

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм