10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

7 березня зустріч із заступником директора Музею історії Польщі на тему «Музей історії Польщі. Від стратегії до діяльності»

березня Національний музей історії України (НМІУ), Польський Інститут у Києві та Музей історії Польщі запрошують на зустріч із заступником директора Музею історії Польщі Анною Пекарською на тему «Музей історії Польщі. Від стратегії до діяльності». Початок заходу о 12:00 в Національному музеї історії України (Володимирська, 2). Вхід вільний.

 

Музей історії Польщі – один із найамбітніших музейних проектів країни останнього десятиліття. Приміщення музею буде збудовано на території Варшавської цитаделі, де він займатиме центральне місце поруч із Музеєм Польського війська, Музеєм X Павільйону та Катинським музеєм. Установа представлятиме знакові для держави та історії країни події – з особливим акцентом на тематику свободи – парламентські традиції, громадські рухи, боротьба за свободу й незалежність. Одне з основних завдань музею – популяризація польської історичної спадщини у світі, а також залучення до цієї діяльності молоді.

«Ми б хотіли розповісти», – діляться творці музею, – «про найважливіше і таким чином, щоб кожен відвідувач міг зрозуміти, якою була історія Польщі, що таке польська ідентичність і якими є найважливіші елементи польської історичної свідомості».

Заступник директора Музею історії Польщі Анна Пекарська представить захопливу історію «народження» установи – від визначення місії Музею, формування його структури і створення постійної експозиції до презентації поточних проектів та планів на найближче майбутнє.

Постійна споруда Музею історії Польщі буде однією з найсучасніших будівель у Польщі. Крім постійної виставки, найбільшої історичної експозиції у Польщі, в музеї створять простір для тимчасових виставок, освітній центр, а також багатофункціональний конференц-зал з аудиторіями, кінозалом і театральним залом.

Важливим елементом постійної експозиції Музею історії Польщі будуть оригінальні об’єкти. З огляду на це музей створює власну колекцію, а також має намір позичати цікаві експонати з інших збірок. Виставковий простір організують, орієнтуючись на різні групи відвідувачів: родин, шанувальників історії, іноземців і школярів.

Зустріч відбудеться в межах започаткованого Польським Інститутом у Києві Міжнародного цілорічного історичного форуму «Нова Європа після 1918 року»

Контакт для ЗМІ - 068 086 56 07 (Марина).

Початок у середу, 7 березня, о 12:00 в Національному музеї історії України за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 2.

ВХІД ВІЛЬНИЙ. Попередньо бажано ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗА ФОРМОЮ.

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм