10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

28 лютого повторення вечірньої театралізованої екскурсії "Запрошуємо до столу. Масляна"

Колодія відгуляли, але ж не всім охочим вдалося потрапити на театралізовану екскурсію, що проводилася у Національному музеї історії України на завершення Сиропусного тижня, чи ж Масниці, Масляної, Бабського свята.

Тому, на численні прохання колектив музею вирішив повторити вечірню театралізовану екскурсію з каганцями "Запрошуємо до столу. Масляна".

Учасники екскурсії дізнаються про те, чим харчувалися наші далекі пращури і чи були смачними їхні страви, які напої вони полюбляли, яким був перший посуд і загалом про традиції бенкетування у давнину. Можна буде спробувати спробувати порізати шматок м’яса крем’яним ножем, як це робили печерні люди, й розтерти зерно для каші на камені – розтиральнику, методами давніх трипільців. А ще можна буде скуштувати страви за давніми рецептами, і зануритися у веселий вир народних святкувань з Колодієм.

Початок у середу, 28 лютого, о 19:00.

Адреса Національного музею історії України, вул. Володимирська, 2.

Вартість участі – 150 грн.
Квитки можна придбати у касі музею (щодня з 10:00 до 17:00) або ПРИДБАТИ ОНЛАЙН. Кількість місць обмежена, тому квитки необхідно викуповувати заздалегідь. Щоб придбати квиток у день заходу, його потрібно обов’язково забронювати за телефоном (044) 278 48 64.

 

Не пропустіть цю унікальну подію!

Купіть квиток онлайн або
забронюйте за телефоном (044) 278 48 64
КУПИТИ КВИТОК

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм