10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Зустріч-дискусія «Історія одної фотографії», 23 вересня

23 вересня о 17:00 у Національному музеї історії України в рамках проекту «Мистецтво Незалежності» відбудеться зустріч із військовим журналістом Андрієм Цаплієнком і бійцями 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна» сержантом із позивним «Авер» та співавтором мистецького проекту «Життя на «нулі» Юрієм Величком, позивний «Фотограф»23 вересня – зустріч з Андрієм Цаплієнком та учасниками АТО: журналістика на війні

Спеціально на захід Авер приїде до Києва із зони АТО, де дотепер несе службу.

Мета зустрічі – обговорити поразки і перемоги України в інформаційній війні з Росією, висвітлення війни, об’єктивність подання інформації і самоцензуру, а також - як боротися з фейками, виявити медіа-маніпуляцію, розвінчати міфи про події на Донбасі.

Учасники зустрічі розпочнуть розмову з історії однієї резонансної фотографії, зробленої на Донбасі. В грудні 2016 року двоє учасників АТО оприлюднили на своїх сторінках у Facebook постановочну фотографію Авера, зроблену Юрієм Величком, що здійняло хвилю бурхливих, сповнених ненависті обговорень у російських ЗМІ.

«Мені хотілося б, щоб обговорення «Історії однієї фотографії» переросло в розмову про журналістику на війні взагалі, репортерів, їх відповідальність за правдивість, про протидію ворожій пропаганді, про фейки тощо», – сказав Юрій Величко.

На прикладі цієї історії Андрій Цаплієнко, Авер та Юрій Величко проведуть своєрідний урок медіаграмотністі про те, як часто у ЗМІ маніпулюють інформацією, навішуючи ярлики, вириваючи цитати з контексту та перекручуючи факти, розглянуть аспекти візійної складової в умовах інформаційно-смислової війни.

Початок – 17:00. Вхід - 20 грн.  Для преси вхід безкоштовний.

"Детектор медіа"

Подія на Facebook