10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Виставка «Серпень 1991», з 24 серпня

24 серпня 2017 р. Українська держава відзначатиме 26-ту річницю від дня прийняття «Акту проголошення незалежності України», який був ухвалений на позачерговій сесії ВР УРСР 346 депутатами. 

Серпневі події 1991 р. стали вирішальними для офіційного утвердження незалежності України та відіграли одну з провідних ролей у остаточному розпаді радянської імперії.

Виставка «Серпень 1991» хронологічно відображає основні історичні події останнього місяця літа 1991 р. та знайомить відвідувачів з унікальними документальними експонатами.
Одним із лейтмотивів виставки є ідея спадковості та історичної традиції між проголошенням незалежної України на початку та наприкінці ХХ ст. Не випадково на виставці представлені унікальні матеріали, які ілюструють передачу повноважень Державного Центру УНР в екзилі Президенту України Леоніду Кравчуку та вітальні телеграми від різних країн світу з нагоди І-ї річниці Незалежності.

На незалежність українці чекали багато століть. Cправжню –здобувають тільки зараз. Відстоюючи територіальну цілісність на сході, українці доводять, що можуть бути самостійними. Ця виставка доносить до відвідувачів ідею того, що Україна буде повноцінно незалежною та самодостатньою державою, коли люди перестануть бути байдужими до своєї країни, коли кожен українець почне себе поважати, поважати свою державу і робити щось для неї.

 

Подія у Facebook