10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Авторська екскурсія просто неба «Поділ за часів Магдебурзького права», 5 серпня

Цієї суботи ми вийдемо з екскурсією просто неба на вулиці Києва! 

Під час прогулянки старовинним Подолом учасники екскурсії побачать вцілілі архітектурні й історичні пам’ятки доби Магдебурзького права та дізнаються про ті, що не збереглися: будинок київської ратуші (магістрат), головну міську криницю – фонтан «Самсон», ринковий майдан, старий та новий Гостинні двори, старий та новий Контрактові будинки, житлові будинки київського патриціату (купців Балабух, Биковських та Сухот, ювеліра Стрельбицького, будинок Мазепи), київські вірменську і грецьку колонії та про багато іншого.

Екскурсію проведе ОЛЕНА ПОПЕЛЬНИЦЬКА - один з провідних науковців НМІУ, кандидат історичних наук, фахівець з історії міст України часів Пізнього Середньовіччя та Нових часів. Автор книги “Історична топографія київського Подолу ХVІІ – початку ХІХ”.

Тривалість екскурсії понад 1,5 год. 
Збираємося в суботу, 5 серпня, о 16:00 біля пам'ятника Сковороді на Контрактовій площі.
Не забувайте вдома головні убори, день буде сонячний!

Вартість - 75 грн. Квитки можна придбати в касі музею (з 10:00 до 17:00, щодня) або на http://nmiu.kontramarka.ua/widget/excursion/173/. Кількість місць обмежена, тому квитки необхідно викуповувати заздалегідь. Щоб придбати квиток у день заходу, його потрібно обов’язково забронювати за телефоном (044) 278 48 64.

 

Подія у Фейсбуці