10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Кураторська екскурсія виставкою до 110-річчя Олега Ольжича «Державу не твориться в будучині, Державу будується нині…», 16 липня

Запрошуємо на авторську екскурсію Олександра Кучерука, завідувача відділу "Музей Української революції 1917-1921 років" та куратора виставки до 110-річчя Олега Ольжича. 


Олег Ольжич - видатний український поет, археолог і громадський діяч, син видатного поета Олександра Олеся, один з керівників Організації Українських Націоналістів, що загинув у нацистському концтаборі Заксенгаузен. Олег Ольжич прожив лише 37 років та за цей короткий час він встиг зробити дуже багато для України. 

Ідея виставки «Державу не твориться в будучині, Державу будується нині…» полягає у тому, аби показати виключно оригінальні предмети та артефакти. Вперше постать Олега Ольжича представлена так масштабно у виставковому форматі.

Представлені унікальні матеріали, надані Інститутом літератури ім. Т. Шевченка НАН України, Фундацією імені Олега Ольжича, Бібліотекою ім. Олега Ольжича та фондами НМІУ – фотографії Ольжича, його листи до родини і близьких, автографи та збірки поезій, твори для дітей, малюнки, археологічні замальовки, дисертація і її переклад, наукові статті, фрагменти трипільської кераміки Тернопільщини кін. V – поч. IV тис. до н. е., памʼятні речі на вшанування річниць від дня народження Олега Ольжича.

Початок екскурсії о 14:00, в суботу, 15 липня. 

Адреса музею: м. Київ, вул. Володимирська, 2.

Вартість участі - 75 грн.

Квитки можна придбати в касі музею (з 10:00 до 17:00, щодня) або ОНЛАЙН. Кількість місць обмежена, тому квитки необхідно викуповувати заздалегідь. Щоб придбати квиток у день заходу, його потрібно обов’язково забронювати за телефоном (044) 278 48 64.

Подія у Фейсбуці