10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

Апеляційний суд Амстердама відклав ще на 6-9 місяці рішення щодо долі коштовностей з окупованого Криму

Ми сподівалися, що сьогодні, як й оголошувалося раніше, апеляційний суд Амстердама ухвалить остаточне рішення щодо подальшої долі так званного "скіфського золота" з території окупованого Криму. Проте сьогоднішнє рішення стало попереднім. Повідомляється, що «музей Алларда Пірсона може залишити скарби Криму в очікуванні остаточного рішення в ході судового розгляду. Нідерландський закон про спадщину не застосовується до справи. Апеляційному суду потрібна додаткова інформація від сторін про ймовірне право власності».

Суд надав сторонам 2 місяці для подання запитуваної судом інформації, а вже потім суд розгляне справу далі. Остаточне рішення можна очікувати через 6-9 місяців.

Апеляційний суд постановив, що «з огляду на складну політичну та правову ситуацію в Криму музей Алларда Пірсона не може розумно оцінити, хто з кандидатів має право претендувати на скарби Криму».

«У той же час, музей належним чином зберіг кримські скарби в очікуванні остаточного рішення. За цих обставин музею дозволено призупинити своє зобов’язання із доставки скарбів Криму в очікуванні остаточного рішення», – йдеться в повідомленні суду.

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм