10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

Екскурсії вихідного дня 11-12 травня

Екскурсії вихідного дня проходять у Національному музеї історії України щосуботи і щонеділі о 13:00. Це чудова нагода цікаво і з користю провести свій вікенд.

11 травня, у суботу, відбудеться авторська екскурсія виставкою «Тік-так! Епоха механічних годинників». Виставка дає змогу побачити значну частину музейної колекції, а це більше 90 годинників різних типів – підлогових, настінних, настільних, камінних, кишенькових та наручних, створених протягом XVIII – середини ХХ століть. 

Екскурсію проведе куратор виставки - науковий співробітник відділу пізньосередньовічної, ранньомодерної та нової історії України Анатолій Бараннік.

12 травня, у неділю, запрошуємо на відбудеться екскурсія «Дивосвіт Трипілля». Вони заселяли величезні території, обробляли метал та виготовляли довершену кераміку, споруджували гігантські поселення. Проте, не лишили хоча б маленької згадки в писемній історії. Екскурсія «Дивосвіт Трипілля» це захоплива мандрівка у часі, що розповість вам про появу, розвиток та занепад однієї з найбільш яскравих давніх цивілізацій на теренах України.

Екскурсію проведе археолог Марина Стрельник, завідувач відділу найдавнішої історії України.

Адреса Національного музею історії України: вул. Володимирська, 2.

Вартість екскурсій є звичайною – 20 грн + вхідний квиток до музею (50 грн – повний, 30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044) 278-48-64.

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм