10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

12 травня у філії НМІУ відбудеться авторська екскурсія про історію жіночих прикрас

Швидко минають весняні місяці, ось вже і травень майнув зеленим крилом новонародженого листя з діамантами чистих рос. Росу за мить вип’є сонце, і залишиться сяючий декор лише в глибокому колодязі пам’яті. Якщо зазирнути в той колодязь, то можна розгледіти мерехтіння скарбів давніх епох. Скарби ті - не те, що травнева роса. Але що століття порівняно із неосяжністю вічності. Колись і діаманти «вип’є» час, як ту росу.

А поки скарби сяють у вітринах Музею історичних коштовностей (філії НМІУ), завітайте на авторську екскурсію старшого наукового співробітника Ірини Удовиченко «Жіночі прикраси: стійкість традицій та мінливість моди».

Перша частина зустрічі присвячена традиціям в ювелірному мистецтві на прикладі експонатів в експозиції МІКУ. Ви дізнаєтеся про види прикрас, про стилі в ювелірному мистецтві, розмова піде й про жінок – як реальних, так і міфічних – чиї імена дотичні до експонатів. Друга частина пройде у формі лекції, присвяченій знахідкам сучасних ювелірів. На слайдах Ви побачите прикраси як з високим технічним рівнем виконанням, так і глибокі за рівнем задуму… Глибокі, як той колодязь, в якому залишиться пам’ять про наш час для наступних поколінь.

Початок екскурсії у неділю, 12 травня, о 14:00, за адресою: вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Києво-Печерської Лаври). Вхід до Лаври – через головну браму.

Реєстрація є обов'язковою ЗА ПОСИЛАННЯМ або за телефоном (044) 280 13 96.

Вартість участі – 75 грн, без додаткової плати за вхід до Лаври чи музею.

 

Подія на Facebook

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм