10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

У ніч з 18 на 19 травня запрошуємо на яскраве дійство "Традиційно: Ніч в #НМІУ"

У ніч з 18 на 19 травня запрошуємо на яскраве музейне дійство до Міжнародного дня музеїв – «Традиційно: Ніч в #НМІУ». Цього року вона присвячена майбутньому традицій, збереженню культури корінних народів та історичних зв’язків українців і кримських татар.

Відвідувачі матимуть змогу ближче познайомитись із традиційною культурою та історією наших народів на майстер-класах, забавах і екскурсіях. На кожного учасника Ночі в музеї чекають:

  • майстер-клас зі створення кримськотатарського орнаменту Орьнек;
  • можливість відчути славетну кримськотатарську гостинність – пригощення національними солодощами і кавою, звареною на піску, від кафе «Мусафір», а також дізнатись секрети приготування цих традиційних пригощень;
  •  веснянки, хороводи і українські етнічні ігри-забави від фольклорного гурту «Королівна»;
  • відвідання двох найпопулярніших екскурсій з каганцями НМІУ: «Велике кохання видатних українців» про пристрасне, трагічне, а подекуди заборонене кохання Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, гетьманів Виговського і Розумовського та інших наших знаменитих земляків, а також «В боротьбі за незалежність» – про драматичні та яскраві сторінки української історії від часів Першої світової війни, Української революції 1917–1921 років, радянського терору, дисидентського руху до здобуття незалежності України;
  • затишна лаунж-зона для відпочинку, де можна буде переглянути короткометражні фільми, пограти стародавні настільні ігри, послухати автентичну українську і кримськотатарську музику;
  • зустріч сонця із наймальовничішими панорамними краєвидами з вікон НМІУ!

Нічний музей – це справжній палац, витканий з таємниць, загадок та історичних легенд, рясно оздоблений артефактами минувшини, які, здається, оживають в мерехтливому світлі каганців... На наших гостей також чекають приємні несподіванки та сюрпризи. Окрім цікавої насиченої програми, всі візьмуть участь у безпрограшній музейній лотереї і отримають подарунок на згадку про цю чарівну ніч в історичному музеї.

Партнери заходу: ГО «АЛЄМ», Мала академія наук України, SDC ( Швейцарська агенція розвитку та співробітництва), кафе кримськотатарської кухні «Мусафір».

Ніч у музеї почнеться у суботу, 18 травня, о 22:00 і триватиме до 5:30 наступного дня.

Вартість – 350 грн.

Квитки можна придбати в касі музею (з 11 до 17:00, щодня) або ОНЛАЙН. Кількість місць обмежена, тому квитки необхідно викуповувати заздалегідь.

Додаткова інформація за телефонами (044) 278 48 64, 067 587 02 61.

Адреса Національного музею історії України: м. Київ, вул. Володимирська, 2.

Подія на Facebook

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм