10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

Екскурсії вихідного дня на 2-3 лютого

Екскурсія вихідного дня проходить у музеї по суботах і неділях о 13:00. Це чудова нагода з користю відпочити на вихідних, відвідати музей та дізнатися нові цікавинки з історії своєї Батьківщини.

2 лютого, в суботу, відбудеться кураторська екскурсія виставкою "Прикраси України". Тимчасова виставка діє від початку листопада. Вона представляє понад 500 оригінальних виробів з фондів музею. Тут можна побачити те які прикраси використовували люди від найдавніших часів до сьогодення.

Екскурсію проведе Марина Стрельник,завідувач відділу найдавнішої історії України.

На неділю, 3 лютого, запланована екскурсія «Вікінги – варяги – Русь». Під час екскурсії ви зануритеся в історію одного із найзагадковіших народів – вікінгів. Ви дізнаєтеся: що саме їх приваблювало на просторах Східної Європи; як вони вплинули на заснування держави Русь; про перших Рюриковичів; які археологічні рештки вікінги залишили на території України; поговоримо про їхній побут, релігію і звичаї; а також про саги, літописи і руни.

Обидві екскурсії проведе Микола Беленко, старший науковий співробітник відділу найдавнішої історії України.

Адреса Національного музею історії України: вул. Володимирська, 2.

Вартість екскурсій є звичайною - 20 грн + вхідний квиток до музею (50 грн – повний, 30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044) 278-48-64.

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм