10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

Вісімнадцяте заняття з підготовки до ЗНО відбудеться 18 січня. "Українські землі у першій половині ХІХ ст.: Наддніпрянська Україна (частина ІІ) та західноукраїнські землі"

Вісімнадцяте заняття консультативного курсу підготовки до ЗНО в Національному музеї історії України буде присвячене темі "Українські землі у першій половині ХІХ ст.: Наддніпрянська Україна (частина ІІ) та західноукраїнські землі".

  1. Початок Українського національного відродження в Наддніпрянській Україні.
  2. Діяльність Кирило-Мефодіївського братства.
  3. Західноукраїнські землі в часи реформ Марії-Терезії та Йосифа ІІ. Соціальне та національне становище у Східній Галичині, Північній Буковині та Закарпатті.
  4. Початок Українського національного відродження на західноукраїнських землях. Діяльність Руської Трійці.
  5. Контрольне розв’язання тестів.

Кожен учасник заняття для домашнього закріплення вивченого матеріалу отримає комплекс додаткових матеріалів: презентацію, текст, тести, набір вправ для запам’ятовування дат.

Лектор – науковий співробітник Анатолій Бараннік, який минулого (і позаминулого) навчального року склав ЗНО на 200 балів, успішно підготував понад 60 абітурієнтів до ЗНО з історії України.

Заняття відбудеться у п'ятницю, 18 січня, у приміщенні Національного музею історії України (м. Київ, вул. Володимирська, 2) з 16:00 до 18:00.

Вартість заняття (тривалістю 2 години) – 100 грн. Оплатити його можна в касі музею (щодня від 10:00 до 17:00).

Реєстрація – за телефоном: (044) 278 48 64 або за ПОСИЛАННЯМ.

ГРАФІК УСІХ ЗАНЯТЬ

 

Подія на Facebook

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм