10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

Авторська екскурсія до 170-річчя Богдана Ханенка "Закоханий у мистецтво" відбудеться 20 січня

23 січня виповнюється 170 років з дня народження Богдана Івановича Ханенка (1849–1917) – славетного українського промисловця, колекціонера, мецената, державного діяча, члена Київського товариства старожитностей і мистецтв. Богдан Іванович Ханенко разом із дружиною Варварою Ніколівною зібрав велику колекцію старожитностей і творів мистецтва. Він відіграв ключову роль у заснуванні Київського художньо-промислового й наукового музею (відкритого 1904 року), основу експозиції якого склала археологічна колекція Ханенків, а свій дім перетворив у ще один музей. За умовами заповіту та дарчої колекція була повністю передана 1921 року державі та стала основою зібрання сучасних головних музеїв Києва: Музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, Національного художнього музею України, Національного музею історії України та Музею історичних коштовностей України.

У переддень ювілейної дати ви матимете змогу послухати розповідь про життєвий шлях Богдана Івановича Ханенка, дізнатися про його надзвичайну колекцію та ознайомитися з тими коштовними предметами, які потрапили до нашого Музею, – скіфськими прикрасами одягу та зброї, мечем вікінга та бухарськими кинджалами, вишуканим парадним золотим убором давньоруської княжни, німецькими кубками та чудернацьким віденським сервізом, невеличкою французькою табакеркою та іншими експонатами.

Авторську екскурсію до 170-річчя Богдана Ханенка "Закоханий у мистецтво" проведе науковий співробітник музею Юрій Полідович. Початок 20 січня о 14:00.

Адреса Музею історичних коштовностей України (філія НМІУ): вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Києво-Печерської лаври). Прохід на екскурсію  – через головну браму Лаври.

Реєстрація є обов'язковою ЗА ФОРМОЮ або за телефоном (044) 280 13 96.

Вартість участі – 75 грн, без додаткової плати за вхід до Лаври чи музею.

 

Подія на Facebook

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм