10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

Хенд-мейду від найдавніших часів до сьогодення буде присвячений дитячий день «Мистецтво рукоділля» 8 грудня

Думаєте, хенд-мейд став популярним нещодавно? Аж ніяк, люди з давніх-давен власноруч прикрашали своє вбрання. Під час дитячого дня «Мистецтво рукоділля» ми розкажемо про те, як намагалися дотримуватися модних тенденцій мешканці України від первісності до сьогодення: що носили і як прикрашали одяг та житло греки, скіфи, русичі, українці. Діти дізнаються і побачать речі, без яких не могли обійтися наші предки: кептар, корзно, фібула, личениці, байбарак, вибійка та інші. Також спробують вирішити вічну дилему вибору між зручністю і красою.

Маленькі учасники інтерактивної програми отримають можливість створити торбину-тайстру, підібрати вишуканий орнамент для хустки, поекспериментувати з кольоровою гамою, власноруч виготовивши серветку.

Використання елементів традиційного національного вбрання стало сучасним світовим трендом. Ми покажемо, чим і де надихаються відомі дизайнери тканин та кутюр’є! Можливо, саме ваша дитина розкриє талант поєднувати різні тканини, створювати одяг чи прикраси ;)

Початок програми в суботу, 8 грудня:
о 12:00 – для дітей 5–7 років;
о 15:00 – для дітей від 8 до 11 років.

Тривалість програми з майстер-класом – близько 2 годин.

Вартість усієї програми та майстер-класу – 100 грн.
Адреса Національного музею історії України: м. Київ, вул. Володимирська, 2.

Квитки можна придбати в касі музею (з 10:00 до 17:00 щодня). Кількість місць обмежена, тому квитки варто викуповувати заздалегідь. Додаткова інформація за телефоном (044) 278 48 64.

 

Подія на Facebook

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм